Відбілюючий гель Osmo

Спеціальна формула гелю 6% перекису водню призначена для покращення результатів Включає в себе простий у використанні для домашнього відбілювання Whitening pen Гарантований блискучий результат відбілювання з відсутністю більових відчуттів.

—Спеціальна формула гелю 6% перекису водню призначена для поліпшених результатів
- Включає в себе простий у використанні для домашнього відбілювання Whitening pen
- Гарантований блискучий результат відбілювання з відсутністю больової чутливості

ЛІКУВАННЯ
Крок 1: Перед початком процедури проведіть огляд порожнини рота і обговоріть з пацієнтом його / її побажання щодо результатів відбілювання, щоб визначити найкращий індивідуальний план лікування з урахуванням конкретної ситуації.
Крок 2: Визначте фактичний відтінок зубів.
Крок 3: Нанесіть крем-бальзам для губ і надіньте захисні окуляри на пацієнта.
Крок 4: Вставте щоковий ретрактор BEYOND® FlexiBlue.
Крок 5: Підсушіть зуби і ясна.
Крок 6: Приєднайте змішуючу насадку до двоциліндрового шприцу з відбілюючим гелем і нанесіть шар (2-3 мм) гелю OsmoTM на суху поверхню зубів.
Крок 7: Розмістіть лампу BEYOND® під кутом 90 ° до поверхні зубів пацієнта і натисніть кнопку «Старт», щоб почати перший 12- хвилинний цикл.
Крок 8: Після закінчення 12-хвилинного циклу використовуйте слюноотсос для видалення гелю. НЕ промивайте водою. Повторіть кроки 5-7 ще два рази, щоб загальне число трьох 12-хвилинних циклів дорівнювало 3.
Крок 9: Після завершення останнього 12-хвилинного циклу, видаліть гель, приберіть щоковий ретрактор, марлю, захисні окуляри і попросіть пацієнта прополоскати рот водою.
Крок 10: Продемонструйте пацієнтові його / її новий білий відтінок зубів.
Інструкція по застосуванню відбілюючі Ручки Osmo ™
Крок 1: Зніміть ковпачок з відбілюючим Ручки Osmo ™.
Крок 2: Натисніть на кнопку в нижній частині ручки кілька разів до тих пір, поки на пензлику  не з'явиться крапля (при першому використанні може знадобитися близько 15-20 натискань, перш ніж з'явиться крапля).
Крок 3: Якщо не використовується щоковий ретрактор, зробіть так, щоб пацієнт широко розкрив рот в усмішці, не торкаючись губами зубів. Нанесіть тонкий шар гелю з відбілюючим Ручки Osmo ™ безпосередньо на передню поверхню зубів, уникаючи ясен і губ. Тримайте рот відкритим протягом 30 секунд.
Крок 4: Рот можна прополоскати через десять хвилин.
Крок 5: Після завершення процедури надіньте ковпачок на ручку.
ВАЖЛИВІ ПРИМІТКИ
Вагітним жінкам і особам, які не досягли 18 років, не рекомендується проходити процедуру.
Припиніть процедуру відбілювання, якщо хтось із пацієнтів повідомить про підвищену чутливість зубів, і видаліть весь відбілюючий гель до обробки фторидом.
При використанні відбілюючі Ручки в домашніх умовах, для кращих результатів відбілювання застосовуйте її вночі, так як в цей час доби слиновиділення знижене. Не приймайте їжу і не пийте протягом 30 хвилин після використання відбілюючої ручки.
Відбілюючий Гель Osmo ™ протипоказаний пацієнтам, у яких спостерігається алергічна реакція або підвищена чутливість до пероксидів або гліколів.
Для більшого комфорту, перед застосуванням вибілюючої ручки рекомендується наносити бальзам для губ.

 

Поиск по сайту