Beyond Whitening Accelerator Polus Advanced

Iнструкція з експлуатації

Інтенсивне синє світло приладу для відбілювання зубів «БЕЙОНД» активізує власне розроблену формулу для відбілювання зубів, що містить перекис водню (Н2О2) та 20-нанометровий діоксид кремнію (SiO2), разом з іншими особливими складниками. Півгодинна процедура швидко окислює пігментацію 16 чи більше зубів, відновлюючи їхню природню білизну. Після відбілювання системою « БЕЙОНД», у пацієнтів спостерігається покращення кольору зубів на 5-14 відтінків за шкалою Віта, в середньому більш ніж на 8 відтінків. Прилад «БЕЙОНД» для світлового кабінетного відбілювання застосовує короткі інтенсивні хвилі синього світла, довжина хвилі якого складає 480-520 нанометрів. Світло профільтровується через 12 000 волокон загальна довжина яких складає 1 милю та накінець через оптчні лінзи покриті більш ніж 30 захисними шарами, повністю усуваючи шкідливе інфрачервоне та ультрафіолетове проміння.

Прилад «БЕЙОНД» працює при нижчих температурах, ніж подібні прилади, використовуючи найновіші оптичні техніки для усунення подразнення нервових закінчень зубів. Тридцятихвилинний процес є ефективним для зубів, що потемніли від паління або речовин із пігментом (кава, чай). Система також відбілює зуби, що втратили природню білизну від застосування тетрацикліну або вкрилися плямами від фтору. Добре сконструйована машина займає мало місця. Система водонепроникна та легка в управлінні. Прилад «БЕЙОНД» для світлового кабінетного відбілювання зубів працює при низьковольтному струмі (21 вольт), дбаючи про безпеку життєдіяльності.

Цифровий таймер показує стадії процесу та автоматично призупиняє роботу приладу, коли процес відбілювання зубів завершується. Система охолодження дозволяє машині працювати якнайефективніше. Чіп пам’яті записує загальний час використання приладу «БЕЙОНД». Набори для відбілювання зубів «БЕЙОНД» містять в собі гель для відбілювання зубів виготовлений за спеціальною формулою в аплікаторі з двома шприцами. Ця передова формула не лише суттєво зменшує чутливість зубів після процедури відбілювання, краще за іншу продукцію відбілює зуби, але ще й надає їм природнього блиску.

Завантажити інструкцію

 

Поиск по сайту