Refill Kit

Революційне оновлення ваших зубів усього за 1 годину!

  1. Акуратно почистіть зуби, використовуючи зубу нитку.
  2. Визначте вихідний відтінок зубів, використовуючи Шкалу відтінків. Порівняйте вихідний і отриманий відтінок.
  3. Використовуючи один з доданих шприців з гелем, нанесіть відбілюючий гель рівномірно по краю капи між внутрішнім виступом і зовнішньої пластикової прокладкою, як показано на малюнку. Користувач повинен витратити 50% гелю з шприца для заповнення нижньої частини ложки, потім перевернувши ложку використовувати залишки гелю для заповнення її верхній частині.
  4. Вставте лоток в рот. Горизонтальна вкладка повинна знаходитися біля основи капи, щоб світловий пристрій було встановлено щільно. М'яко прикусіть. Положення зубів має відповідати контуру зубів на капі. Розкрийте губи і залиште їх розташованими в захисній частині лотка для комфортної посадки
  5. Помістіть випромінювач світла Gemini перед капою. Вбудовані магніти автоматично направлять світло в оптимальне положення в передній частині лотка.Нажміте і утримуйте кнопку включення протягом п'яти секунд. Випромінювач світла Gemini активізується на повний двадцятихвилинний цикл. В кінці сеансу світло автоматично відключиться. Якщо сеанс необхідно закінчити раніше, натисніть і утримуйте кнопку включення протягом двох секунд. Світло відключиться. За двадцять хвилин циклу зніміть капу і обполосніть її. Після висушіть шматком тканини або м'якої речовини. Після висихання, повторіть кроки 3 і 4.
  6. Оцініть зміну кольору в порівнянні з зазначеними відтінками, починаючи з кроку 2.

Часто задавані питання:

1. Які результати можна прогнозувати, використовуючи відбілюючу систему Gemini?

Результати можуть бути різними в залежності від стану зубів, максимально можна спостерігати поліпшення на 6-8 відтінків після одноразового шестидесятихвилинного сеансу в цілому.

2. Чи можу я очікувати появу чутливості зубів?

Ні. Чутливість зубів може з'явитися або від впливу гелю H2O2 високої концентрації або в наслідок пересушування зубів. Gemini використовує м'яку 6% концентрацію, в поєднанні зі світлодіодним акселератором без ультрафіолетових променів.

3. Чи повинен я робити всі 3-х-20-ти-хвилинні процедури поспіль?

Ні. Цей режим рекомендується для кращих результатів, але процедура може бути розбита на 20-ти хвилинні сеанси в день. Ми рекомендуємо три повних двадцятихвилинних сеанси за один раз для досягнення максимальних результатів.

4. Хто може використовувати Акселератор Для Відбілювання зубів Gemini?

Gemini досить простий в застосуванні, може використовуватися особами з 16 років і старше. Не рекомендується використовувати його вагітним або годуючим жінкам.

5. Результати варіюються індивідуально.

Так, результати будуть залежати від стану ваших зубів і особистих звичок. Загалом, Gemini поверне вашим зубам початковий відтінок, який був спочатку.

6. Як часто можна проводити відбілювання.

Після повного циклу відбілювання зубів ми, як правило, пропонуємо Вам почекати 3-6 місяців до наступного сеансу. Це зазвичай займає такий період часу, щоб очистити ваші зуби від плям, викликаних звичайними життєвими звичками.

7. Який вид гелю використовується?

Ми використовуємо 6% суміш перекису водню, яка забезпечує м'яке відбілювання і дозволяє досягти хороших результатів, в поєднанні з нашим спеціально розробленим акселератором Gemini.

8. Який термін придатності у гелю?

Термін придатності гелю-18 місяців. Але необхідно, переконатися в тому, щоб гель був охолоджений.

9. Чи гель працюватиме на фарфорових вінірах, зубних протезах, пломбах і зубних імплантах.

На поверхні кераміки або пломбувальних матеріалах неможливо зміни кольору.

10. Якщо я відчуваю чутливість, які наступні кроки?

Припинити лікування. Ви повинні зв'язатися з Вашим лікуючим стоматологом, щоб переконатися в тому, що ваші зуби і ясна здорові. Поява чутливості малоймовірна. Це може означати, що у Вас є інші проблеми, які потребують відвідування лікаря стоматолога.

11. Чи можу я використовувати інші гелі з системою Gemini?

Гелі Gemini були спеціально розроблені для безпечної взаємодії з акселератором Gemini. Проводилось всебічне тестування, щоб мати можливість отримувати чудові результати відбілювання без чутливості. Ми не можемо висловити думку про безпеку або ефективність інших гелів.

12. Я слідував крокам інструкції і хотів би, щоб моя сестра теж спробувала. Чи можу я купити капи окремо?

Так, ми пропонуємо як капи, так і гель для наповнення окремо. Щоб знову зробити замовлення Ви можете зв'язатися з нами через наш веб-сайт www.beyonddent.com.

13. Чи схвалено Gemini Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів?

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів визначило Gemini як медичний пристрій I класу.

 

Поиск по сайту