Статті

 

МЕЗОТЕРАПІЯ В НОРМАЛІЗАЦІЇ МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ

Судинні зміни

Порушення мікроциркуляції, що ведуть до пошкодження структури і функцій клітин і тканин, вважаються обов'язковим фактором розвитку більшості запальних, дистрофічних і інволюційних процесів.

Клінічною ознакою погіршення мікроциркуляції є землистий колір обличчя, купероз і телеангіектазія.

Подробнее

МЕЗОТЕРАПІЯ І КОРЕКЦІЯ ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЇ ШКІРИ

Порушення пігментації - дисхромії - треті за частотою дерматологічні проблеми, з якими стикається лікар-косметолог.

Меланогенез - складний і тонко збалансований процес, в якому задіяні всі клітини шкіри. Але головними учасниками цього процесу є меланоцити і кератиноцити, які виробляють пігмент і поширюють його по всьому епідермісу.

Пігментація залежить від внутрішніх і зовнішніх факторів.

Подробнее

ДЕРМАРОЛЛЕРНА МЕЗОТЕРАПІЯ: ТЕРАПЕВТИЧНІ І ЕСТЕТИЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Дермароллер (або мезероллери) - являє собою циліндр з ручкою; на робочій поверхні циліндра знаходяться найтонші мікроголки з хірургічної сталі. Велика кількість голок значно підвищує щільність перфорації шкіри, ніж при проведенні множинних ін'єкцій під час традиційної мезотерапії, що дозволяє знизити травматичність і хворобливість процедури. Довжина голок варіюється від 0,25 до 1,5 мм. У міру руху дермароллер за рахунок проникнення голок формуються мікроканали, в які потім проникають нанесені препарати.

Подробнее

На крилах впевненості: 5 аргументів на користь мезотерапії

Мезотерапія - процедура, що стала популярною серед жінок всього світу, користується попитом і у нас. Адже мова йде про точковий вплив на проблемні місця, при яких не постраждають інші органи і тканини організму.

Подробнее

Поиск по сайту