Статті

 

НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОФЛОРИ - СУЧАСНИЙ ПІДХІД В ЛІКУВАННІ АКНЕ

Акне - це проблема, з якою все частіше стикаються дорослі: більше 51% жінок у віці 20-29 років і більше 35% жінок у віці 30-39 років мають жирну шкіру з нерівною поверхнею, закупореними порами і локальними запаленнями. Акне дорослих може тривати роками і характеризується частими рецидивами ....

Подробнее

КАРБОКСІТЕРАПІЯ І КОРЕКЦІЯ ІНВОЛЮЦІЙНИХ ЗМІН ШКІРИ

Старіння шкіри

Старіння є закономірним процесом інволюційних змін організму. Розрізняють біологічне і передчасне старіння.

Біологічне старіння - це природний, генетично детермінований процес зміни живих систем в часі, в ході якого відбуваються порушення в їх структурі і функції.

Передчасне старіння - часткове загальне прискорення темпу старіння, яке призводить до того, що дана особа випереджає середній рівень старіння своєї вікової групи.

Подробнее

МОЛОЧНА КИСЛОТА – ОСНОВА КРАСИ І МОЛОДОСТІ

У дерматологічній та косметологічної практиці альфа - гідроксикислоти є біологічно активними компонентами, що впливають на багато важливих процесів, що відбуваються в епідермісі. Найкращим зволожуючим агентом серед АНА - кислот, який підтримує не тільки гідратацію рогового шару, а й його бар'єрні функції, є молочна кислота.

Подробнее

МОЖЛИВОСТІ PRP – ТЕРАПІЇ

Успіх сучасної медицини багато в чому визначається розробкою і впровадженням в практику нових технологій. Одним з найбільш перспективних напрямків є клітинні технології. Функція тромбоцитів крові не зводиться тільки до забезпечення гемостазу, вони приймають також активну участь в процесах загоєння ран. До складу альфа-гранул тромбоцитів входить цілий комплекс чинників зростання, що забезпечують ефективну регенерацію тканин. Вони стимулюють виражену мітогенниу та анаболічну дії.

Подробнее

Процедура жовтня NEURO GABA & NANA THERAPY

Швидкодіючий нейропілінг, що містить нейротрансмітери GABA (гамма-аміномасляна кислота) і NANA (N-ацетил-5-нейрамінової кислота), які виконують релейний захист (автоматичну) і регулюючу роллю. У поєднанні з 30% кислотою вони забезпечують згладжування борозен і покращують тонус шкіри («ефект заморожування»). Після застосування процедури спостерігається видимий ефект наповнення зморшок («ефект ущільнення») і зволоження шкіри («гідроефектом»).

Подробнее

Новинка весни 2018 i-Tech Detox Therapy

Перша лінія, яка регулює щоденні біоритми шкіри і підтримує боротьбу зі смогом і електросмогом. Створена для тих, хто живе в сучасних містах із забрудненим навколишнім середовищем, новими електротехнологіями, які випромінюють шкідливе випромінювання HEV і VIS.

Подробнее

Нагороди продуктів ТМ Arkana

Професійна косметика ТМ Arkana постійно бере участь у різноманітних виставках, конкурсах, рейтингах і т.п. і не залишається без нагород! Пропонуємо Вам ознайомитись з кращими продуктами.

Подробнее

Догляд після інвазивних процедур відлущування

Основною метою дермоестетичного пілінгу є видалення відмерлих клітин епідермісу. Процедури відлущування включають в себе кілька етапів, в числі яких і домашній догляд за шкірою. Завдяки йому ефект більш швидкий, тривалий і більш задовільний.

Подробнее

Професійна маска для обличчя Oxygen Infusion Mask

На вулиці початок грудня і всі готуються до Нового Року. Напередодні Різдва неодмінно хочеться вірити в чудо, яке, якщо вірити, обов'язково станеться.

ТМ Аркана подбала про диво для вашої шкіри. Маска Oxygen Infusion Mask являє собою засіб 2 в 1. Активним компонентом даного препарату є перекис водню.

Подробнее

Нормалізація обмінних процесів в шкірі за допомогою карбоксітерапії

Карбоксітерапія від ТМ ARKANA сприяє підтримці вуглекислого газу на фізіологічному рівні, при цьому в курації процедур можна домогтися багато чого: зняття внутрішніх  спазмів судин, розблокування всіх внутрішніх «затискачів», тим самим нормалізувати обмінні процеси в шкірі, поліпшити мікроциркуляцію і допомогти імунній системі  більш продуктивно працювати.

Подробнее

Сторінок 1 з 3

Поиск по сайту