Технологія відбілювання

 

Інтенсивне синє світло приладу для відбілювання зубів «БЕЙОНД» активізує власне розроблену формулу для відбілювання зубів, що містить перекис водню (Н2О2) та 20-нанометровий діоксид кремнію (SiO2), разом з іншими особливими складниками. Півгодинна процедура швидко окислює пігментацію 16 чи більше зубів, відновлюючи їхню природну білизну. Після відбілювання системою «БЕЙОНД», у пацієнтів спостерігається покращення кольору зубів на 5-14 відтінків за шкалою Віта, в середньому більш ніж на 8 відтінків.

 

В системі «БЕЙОНД» для світлового кабінетного відбілювання застосовуються короткі інтенсивні хвилі синього світла, довжина яких складає 480-520 нанометрів. Світло профільтровується через 12 000 волокон, загальна довжина яких складає 1 милю та, на кінець, через дві оптичні лінзи покриті більш ніж 30 захисними шарами, повністю усуваючи шкідливі інфрачервоні та ультрафіолетові промені.
Завдяки найновішим оптичним технологіям, прилад «БЕЙОНД» працює при нижчих температурах, ніж подібні прилади, уникаючи подразнення нервових закінчень зубів. Тридцяти хвилинний процес є ефективним для зубів, що потемніли від паління або від вживання таких напоїв як кава, чай. Система також відбілює зуби, що втратили природну білизну від застосування тетрацикліну або вкрилися плямами від фтору.
Систему Beyond ™ на даний момент використовують більш ніж в 100 країнах по всьому світу, і сотні людей щодня проходять процедуру відбілювання. Метод відбілювання зубів BEYOND ™ є цілком безпечним, що підтверджується відсутністю будь-яких ускладнень у пацієнтів.

 

Новий прискорювач BEYOND ™ Polus® заснований на технології LightBrigde ™ (так званий світловий міст) розроблений дослідниками компанії Beyond Dental & Health. Цей унікальний метод дозволяє нам отримувати дуже потужне світло від галогенової лампи 150Вт і світло від другого джерела живлення, яке являє собою спеціальні світлодіоди LED.

Спеціально для акселератора Beyond Polus ™ була розроблена інноваційна технологія світла LightBridge ™, яка комбінує потужний галогенний і діодний спектри, створюючи потужне, інтенсивне світло. Удосконалена система фільтрації світла складається з оптичних лінз і 150 000 світлодіодних волокон, які відсікають ультрафіолетові випромінювання і тепло, утримуючи температуру світла не вище 37,6 ° С

Акселератор Beyond Polus ™ та набори для відбілювання зубів Beyond, за оцінками Асоціації незалежних експертів Dental Advisor, отримали такі премії: «Краща Відбілююча Система 2011 року» і «Продукт 2010 року».

 

Процедура відбілювання

 

Нижче наведено метод відбілювання зубів BEYOND ™ в сім кроків за допомогою акселератора Polus®

Наведіть курсор на зображення, щоб подивитись анімацію.

Крок 1:

Щоб оцінити на скільки тонів зміниться відтінок зубів, обов’язково визначіть початковий відтінок.

Крок 2:

Щоб уникнути надмірного висихання рота під час процедури, змастіть губи вазеліном. Надягніть пацієнту окуляри.

Крок 3:

Захистіть ясна рідким кофердамом та засвітіть фотополімерною лампою до повного затвердіння.

Крок 4:

Зніміть захисну обгортку з геля BEYOND™.

Крок 5:

Нанесіть гель на зуби тонким шаром.

Крок 6:

Після нанесення геля установіть акселератор Beyond Polus®. При ввімкненні акселератора починається процес відбілювання.

Крок 7:

Після закінчення трьох циклів зніміть кофердам та обов`язково зробіть заміри кольору зубів.

 

В порівнянні з іншими

 

В наш час відбілювання зубів набрало великої популярності в усьому світі. У Вас є вибір між BEYOND ™ та іншими методиками, такі як: капове відбілювання виконане без стоматолога, відбілювання за допомогою продуктів доступних в аптеках, або офісне відбілювання, але за допомогою ламп LED (тобто світодіодних).

Капове відбілювання виконане в домашніх умовах дає досить гарні результати, але потребує досить довгого часу. Гель, який має низьку концентрацію, знаходячись на емалі довгий проміжок часу, в день декілька годин напротязі декількох днів, проникає в емаль та дентин. Нажаль через тривалий контакт гелю з емалью виникає чутливість до декількох днів.

Крім того гель при контакті з яснами може призвести до подразнення слизової. Нажаль в каповому відбілюванні ми не можемо використовувати захисту для ясен, тому гель потрапляє на слизову. Система BEYOND ™ дозволяє перекривати рідким кофердамом не тільки ясна, а й недоліки емалі: сколи, тріщини, каріозні плями, стертості по ріжучому краю, клиновидні дефекти та інше. Цим самим ми не даємо гелю проникнути далі емалево-дентинної границі.

Готові капи для відбілювання доступні в аптеках, не бажано використовувати без консультації зі стоматологом. Готові капи часто не відповідають контуру Вашої щелепи, та дозволяють гелю вільно потрапляти на ясна. Це може призвести до опіків, або навіть потрапляння в шлунок при ковтанні слини з гелем.

Продукти для домашнього використання доступні в аптеках та магазинах , підходять для підтримання результату , але ніколи не встануть на один рівень з професійним відбілюванням. Більш того не всі продукти якісні. Ми пропонуємо Вам фірмові продукти компанії BEYOND™ для підтримання результату. Всі продукти мають відповідні сертифікати.

Нажаль в наш час багато стоматологів використовують звичайні світодіодні лампиLED під час відбілювання зубів. Дешеві лампи дають погані результати, для того щоб досягти такого ж результату, як при відбілюванні системою BEYOND™ , може знадобитися кілька процедур. В порівнянні, компанія BEYOND™ продає світлодіодні лампи для використання в домашніх умовах, а не в якості професійного устаткування для стоматолога. Ми не рекомендуємо використовувати світлодіодні лампи LED, як метод професійного відбілювання зубів. 

Поиск по сайту