Киснева безін'єкційна мезотерапія

Процедури з апаратом кисневої Безін'єкційної мезотерапії dermaOXY - сучасний і досконалий метод, що дозволяє прискорити введення активних препаратів у найглибші шари епідермісу за рахунок збільшення парціального тиску кисню. Саме цей процес змінює характеристики клітинної мембрани. В результаті підвищується проникність мембрани і краще відбувається засвоєння активних речовин спеціальних косметичних препаратів. Крім того, атмосферний кисень проникає в шкіру на глибину 266-375 мкм. Іншими словами, досягає рівня сітчастого шару дерми, а верхні шари шкіри повністю забезпечуються киснем з повітря. Тому після насичення шкіри киснем нормалізується обмін речовин, прискорюються процеси регенерації, відновлюється здоровий вигляд шкіри.

Киснева мезотерапія має незаперечні переваги перед іншими процедурами:

  • дана процедура не пошкоджує шкірний покрив і не заподіює больових відчуттів, особливо в порівнянні з інвазивними методами;
  • результати видно відразу і зберігаються надовго;
  • сама процедура надзвичайно комфортна;
  • киснева мезотерапія не має протипоказань, ускладнень і побічних ефектів.

Апарат dermaOXY виробляє 90% чистий концентрований кисень, який разом з сироваткою розподіляється по поверхні шкіри. Спеціаліст насичує шкіру киснем 2-3 рази в одному місці, таким чином сироватка вводиться в шкіру. Чистий кисень в поєднанні з активними компонентами засобів   дають набагато більший ефект, ніж інші креми та аналогічні процедури. Процедура проходить дуже приємно, відчувається тільки холодний потік концентрованого кисню, а результат помітний вже через 20 хвилин. Щоб досягти найкращого результату, необхідно повторити процедуру в середньому 6 разів, однак кількість процедур в деяких випадках може варіюватися   від 4 до 12 разів.

Процедура діє таким чином, що шкіра набуває більш молодий вид, а волосся - силу. Мімічні зморшки повністю зникають. Волосся і шкіра виглядають більш гладкими, свіжими і зволоженими. dermaOXY покращує еластичність шкіри. Результатами можна насолоджуватися вже відразу після процедури.

Поиск по сайту