• BEYOND DENTAL & HEALTH

    Профессиональное оборудование и

    препараты для отбеливания зубов

BEYOND ™

15-17 червня приймаємо участь у виставці "Дентал - Експо" у Львові.

Наш стенд №18.

Будем раді зустрічі з Вами!

З роками при вживанні їжі з барвниками, чаю або кави при курінні сигарет, зуби починають темніти. Регулярна гігієна може видалити деякі поверхневі плями на емалі, але ті, які проникли в глибокі тканини зуба важко видалити звичайним способом.

Відбілювання зубів системою BEYOND ™ є одноразовою процедурою, яка пов’язана з нанесенням спеціального гелю на зуби, а потім активацією за допомогою потужного джерела світла акселератора. Відбілюючий гель розроблений на основі перекису водню та інших компонентів, спрямованих на підвищення результат а і зниження чутливості.
Відбілюючий гель при впливі світла прискорювача Beyond Polus ™ вступає в реакцію. Світло, що випромінюється акселератором, прискорює процес відбілювання шляхом збільшення швидкості розпаду перекису водню.
Це призводить до швидкого окислення нальоту в емалевих призмах зуба, про що свідчить зміна кольору. У результаті ми отримуємо білі зуби у пацієнта. Вся процедура займає близько 45 хвилин, але тривалість процедури може змінюватись в залежності від відтінку зуба і насиченості пігментами.
При правильному проведенні процедури, відбілювання зубів системою BEYOND ™ є повністю безпечним. Ефект видно в середньому протягом двох років.

Офіційне представництво в Україні:

м. Київ, вул. Виборзька 25

тел: (067) 328-74-26

(068)490-18-07

img12

Для лікаря

Переглянути каталог

View more
img12

Для дому

Домашнє відбілювання

View more
img12

Технологія

відбілювання

View more
img12

Безпека

застосування

View more
img12

Відомості

про відбілювання

View more
img12

Контакти

компанії

View more

Поиск по сайту