• ПРО НАС

  4Prof School

Інформація про учбовий центр

Відкритий урок в школі косметології 
Школа косметології 4ProfSchool, запрошує всіх, хто бажає пройти курси навчання і отримати професію косметолога, на відкритий урок, який відбудеться 13.12.2017 о 12:00!
На ньому Ви маєте можливість познайомитись з нашими викладачами, поспілкуватися з колишніми учнями, які успішно закінчили курси і працюють в престижних салонах, подивитися, спробувати і оцінити косметику, на якій буде проходити навчання, отримати інформаційні пакети.
Буде багато приємного спілкування, будемо пригощати чимось смачненьким, та проведемо розіграш знижок на навчання! 

Школа косметології «4ProfSchool» готує висококваліфікованих фахівців в індустрії краси.

У програму навчання входять: косметологія, в тому числі апаратна, дермакосметологія, масаж обличчя, а також воскова депіляція. Навчання проходять на базі професійної косметики та апаратів провідних брендів: Arkana, Norel, Chantarelle, DermaOxy, Sittara.
80% занять у школі - практичні. Невеликі групи чисельністю до 8 чоловік дозволяють знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Курс професійної підготовки проводять практикуючі фахівці.

У школі «4ProfSchool» видають все необхідне для навчання: методичний посібник, відео масажів, протоколи процедур по брендам. Навчання проводиться як для медиків, так і для естетистів. Величезним плюсом школи «4ProfSchool» є те, що нічого додатково купувати не потрібно. Все необхідне надає компанія.

Наші викладачі:

 1. Середа Катерина Миколаївна - методист навчального центру 4ProfSchool. Має медичну освіту та багаторічний стаж викладацької діяльності, практикуючий косметолог. Протягом 5 років працювала методистом і проводила навчання в школі косметології Олени Юдіної. Володіє багатьма сучасними косметологічними методиками. 
 2. Ярош Ольга Миколаївна
 3. Стрілко Наталія Борисівна
 4. Шеховцова Христина Іванівна - магістр медицини, лікар дерматолог-венеролог, член Української асоціації дерматологів-косметологів. 

4ProfSchool пропонує:

 1. Навчання на професійній косметиці відомого бренду.
 2. Гнучкий графік занять.
 3.  Авторська методика викладання (80% курсу займають практичні заняття).
 4. Висококваліфіковані методисти компанії, які мають великий досвід викладацької діяльності, та постійно підвищують свою кваліфікацію, обмінюючись досвідом з нашими зарубіжними партнерами.
 5. Ще більше знижок на продукцію для наших слухачів.
 6. Всю продукцію для проходження навчання надає компанія.
 7. Невеликі групи дозволять знайти індивідуальний підхід до кожного студента.
 8. Підтримка Вашої професійної діяльності – надання рекламної продукції та тестерів.

Поиск по сайту